TIRSAN

Perdeli Ve Tenteli

Yük güvenlik gereksinimlerine sahip olarak üretilerek tüm yük taşıma operasyonlarının güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Frigo

Tüm iklim şartlarına meydan okuyarak size her zaman kazandıran Tırsan Frigo, sandviç panel teknolojisinin sağladığı düşük ısı iletim performansı sayesinde hızlı soğumayı ve geç ısınmayı garantileyerek işletme maliyetlerini düşürüyor.

Damper - Şasi - Üst Yapı

Tırsan Ar-Ge Merkezi'nin hafif şasi teknolojisindeki tecrübesinin sonucu, 5.900 kg ağırlığı ile segmentinin en hafifi olarak geliştirilen Tırsan Damper, patentli kasa tasarımı sayesinde mevcut ürünlere göre mukavemeti %25 arttırır.

Platform

Kässbohrer Açıkkasa, Türkiye koşullarına göre özel tasarlanmış hafif şasisi ve 5.225 kg’dan başlayan boş ağırlık seçenekleri sayesinde çok daha fazla yük taşır, daha az yakıt tüketimi sağlar.

Tanker

Tırsan, Kässbohrer markası ile, Avrupa'da Almanya ve Polonya’ya ihracat yapan tek tanker üreticisidir.

Silo

Uluslararası Basınçlı Kaplar Yönetmeliği’ne uygun olarak alüminyum malzemeden üretilen Kässbohrer Silobas Ürün Ailesi; çimento ve benzeri inşaat malzemeleri, toz ya da granül halindeki plastik hammaddeler ve gıda taşımacılığında müşterilerine maksimum yol ve yük güvenliği sunar.

Low - Bed

Low-Bed Ürün Ailesi ile 130 ton'a kadar Türkiye'nin en yüksek teknik taşıma kapasitesini sunan Tırsan, Kässbohrer markası ile ağır taşımacılıkta güvenilir çözüm ortağınızdır.

Low - Loader

Türkiye’deki ilk yerli üretim hidrolik dümenleme teknolojisine sahip Kässbohrer hidrolik dümenlenebilir low-loader serisi, 2 ve 3 dingilli modelleri ile farklı sektörlerde yüksek gabarili yük taşımacılığı için tasarlandı.

Konteyner Taşıyıcı

20 ft’den 45 ft high cube’e kadar bütün konteyner modellerini taşıyabilen multifonksiyonel modellerden tek tip konteyner taşımacılığına kadar geniş ürün yelpazesine sahip Tırsan Konteyner Şasi, 3.950mm’lik gabari yüksekliği ile Avrupa’daki bütün ülkelerde yasal sınırlar altında taşımacılık yapılır.

Kutu

Talson kutu semi-treyler, çok amaçlı alüminyum yan panelleri Talfix® ile tekstil taşımacılığında devrim yarattı.

Swap Body

Kara, deniz ve demiryolu taşımalarında en ekonomik geçişi sağlamak için geliştirilen Kässbohrer Perdeli Swap Body aracı, C63 taşıma kodu, 34 euro palet kapasitesi ve 4.850 kg’lik boş ağırlığı ile maksimum verimlilik sağlar.