Yetkili Servisliklerimiz

HIZLI SERVİS; Bakım,Onarım,Değişim

Bakım , Onarım ve Değişim işlemlerinde servisimize getirdiğiniz dorseler , uzman ekiplerimiz tarafından tamamlandıktan sonra teslim alabilirsiniz.


TIRSAN

Yetkili ve yetkin servisimiz sayesinde , teknik bilgi ve hızlı, kolay tedarik edilebilir treyler yedek parça desteği ile yollarda emin adımlarla ilerlemenizi sağlar.

KRONE

Treyler Servisimiz, gerekli yedek parça dahil olmak üzere anında ihtiyacınız olan hizmet sunmaktadır


KOLUMAN

Ulaşacağımız yüksek müşteri memnuniyetinin, sürdürülebilir büyüme ve başarımızın garantisi olduğuna inanırız.

OTOKAR

Onarım bakım çalışmaları , tam nitelikli personel tarafından yürütülmektedir.


FRUEHAUF

Her araca ve her modele uygun dorse üretimi bulunan Fruehauf’un gelişmiş yetkili servisliği ile hizmet sunmaktayız .

SAF-HOLLAND

Servisimiz orjinal yedek parçaların hızlı bir şekilde tedarik edilmesini ve arıza sürelerinin kısalmasını sağlamaktadır.


BPW

Yeni teknik gelişmeler, sistem çözümleri, üretim yöntemleri, kalite standartları ve hizmetler ile çığır açan BPW, yük taşımacılığı ve lojistik alanında öncü inovasyon sürücülerinden biridir . Sürekli değişen , gelişen ve hareket halinde olan yetkili servis olarak dinamik bir hizmet vermekteyiz.

KNORR-BREMSE

Aktarma organları, basınçlı hava temini, fren ve sürüş aksamı kumanda sistemi,tekerlek frenleri teknolojilerinin elemanları bütün sistemlerde mevcuttur.Yetkili olarak servis ve yedek parça ile ilgili her türlü sorun ve şikayetleriniz için hizmet vermekteyiz.


WABCO SERVICE PARTNER

Türkiye’nin önde gelen treyler, otobüs ve kamyon üreticilerine WABCO’nun ürettiği yenilikçi ürün ve hizmetleri,en yeni eğitim merkezlerinde eğitim gören personelimizle bayi ve servis olarak hizmet vermekteyiz.

HALDEX

Küresel araç endüstrisine sürüş güvenliği, çevre ve araç dinamikleri konularında yenilikçi çözümler sunan bir dünya firmasıdır.Yetkilisi olduğumuz markayı geliştirerek ve yöneterek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için hizmet vermekteyiz.


GİGANT

Bünyemizde bulunan Gigant Treyler aksları,geniş ürün yelpazesi ve teknik desteklerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak avantaj sağlamaktayız.

YETKİLİ SERVİSLİĞİN ÖNEMİ NEDİR?

Bakım,onarım ve değişimler için güvenilir bir servisemi ihtiyacınız var ?

Randevu AL
markalar22