Kurumsal


“İşler asla zor değildir. Yeterki onları küçük parçalara bölebilelim.” (Henry Ford)


Bizde her işin bir ustası vardır!

Sadece durdurabilmek
adına,kendi işimiz üzerinde ısrarla duruyoruz.

güvenli bir duruş sağlayabilmek için
kaliteli ve sürdürülebilir bir duruş sergiliyoruz


Gönülden birbirine bağlı olan takımımız, ortalama 1970'li yıllardan beri tecrübe kazanan Or - Ay Balata'nın çatı takımına entegre olarak büyümeye devam ediyor. Sürekli söylediğimiz gibi; bizim işimiz sizi güven ile durdurabilmek! Ancak bu hiç kolay olmuyor. Her aprona yanaşan tırda bir telaş sarıyor bizi, her hava boşalttığımızda bir ürküyoruz. Her somunu sökerken bir panikliyoruz. O kadar ağır bir yük, yüklüyorsunuz ki bize; bazen mikserinin içindeki beton ağırlığı kadar, bazen arkada takılı römörkün ağırlığı kadar, yada damper dolusu taş kadar.


Bunların hepsini düşündüğümüzde, işte bazen bize sitem ettiğinizde, sizin deyiminiz ile geç kalmışlıklar ortaya çıkıyor. Aslında bizim ekip Pit Stop aralığında yolcu edebilecekken sizi, yukarıda anlattıklarımızı düşünürken, bir daha kontrol ediyor. Emin olmak istiyor o civatanın sıkılığından, güvende hissetmek istiyor, fren merkezinin çalışmışlığından evet bazen bir 10 dakika geç bırakıyoruz sizi, ama inanın, hani hep diyorsunuz ya;

- Bizim ev işte bu kupa!

Tüm çabamız o kupanın tüm ihtişamı ile tekrar buraya gelebilmesi adına.

Tüm çabamız sizinle tekrar, Çay eşliğinde, tamir başında, sohbet edebilmek adına

Or-Ay Balata Servisi; Ön Tespit - Mekanik - Komprasör - Teknoloji - Yedek Parça - İdari hizmetler, takımlarından oluşan branşlarında hepsinin sürdürülebilir bilgi donanımı ve uzun tecrübelere sahip takımı ile 1970'li yıllardan beridir, Gelişen teknoloji ve sistem çeşitliliğine duyarsız kalmayarak kendini inove eden bir yapı olmayı başarmıştır.


Herkesin sadece kendi işinde uzman olmasını ön gördüğü misyonunda balata ve fren sistemleri üzerine tüm ihtisaslarını almış ve almaya devam eden Or-Ay Takım, Fren sistemleri ve ekipmanları üzere, Ankara'da 3 Lokasyondan tüm Türkiye geneline, Bakım - Onarım ve Yedek Parça hizmeti veren pazarında yön veren ve hedef gösteren bir yapı olmayı hedeflemiş ve hedefine ulaşarak korumayı sürdürmüştür.

Ankara Ostim - Samsun Yolu Kayaş Ankara - Lojistik Üssü Kazan Ankara Lokasyonlarında sadece Balata ve Fren mekanizması Bakım - Onarım ve Yedek parçası ile yetinmemiş, Periyodik zorunlu muayneler için, yoğun tempo ve uzun yollarda çalıştığımız sektörde, zaman kaybetmemek adına, son teknoloji FREN TEST Sistemleri ile ön muayne işlemini gerçekleştirerek, kullanıcıları büyük bir vakit kaybından kurtarmıştır.

Bu mimvalde Or- Ay Takım; Her zaman söylediğimiz gibi, sizi kısa fren mesafelerinde durdurabilmek adına tüm enerjisini harcamaktadır.